UAB „Oderenos statyba“ specializuojasi pramoninių ir komercinių pastatų statyboje ir jų rekonstravime. Bendrovėje dirba jauni, puikiai savo sritį išmanantys vadovai, kurie kruopščiai išanalizavę kliento poreikius, pasiūlys geriausius ir palankiausius sprendimus. Tam, kad suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kompanija nuolat domisi ir naudoja naujas technologijas. Suprasdama, kad investicijos į personalą tiesiogiai atsispindi rezultatuose, UAB „Oderenos statyba“ išskirtinai rūpinasi nuolatiniu savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimu, jų pastoviu atestavimu ir sertifikavimu bei darbininkų draudimu.
UAB „Oderenos statyba“ užtikrina atliktų darbų ilgaamžiškumą bei nuolat didina bendrovės pajėgumus, rūpindamasi nepriekaištinga paslaugų kokybe.
Tarp pagrindinių UAB „Oderenos statyba“ statomų ir rekonstruojamų objektų yra:

• logistikos centrai,
• gamybiniai pastatai ir sandėliai,
• pramoniniai šaldytuvai,
• vidinės statinių pertvaros,
• žemės ūkio paskirties pastatai,
• prekybos centrai ir pramogų kompleksai,
• administraciniai pastatai ir kt.

UAB “Oderenos statyba” dirba tiek su stambiomis statybų kompanijomis, tiek su smulkesnėmis bendrovėmis bei pagal pageidavimą teikia konsultacijas profesiniais klausimais. Kompanija objektuose rūpinasi pastatų šiltinimu, montuoja šilumines sistemas, pramoninius šaldytuvus, renovuoja stogus ir sienas, atlieka profiliuotos skardos ir  izoliacinių plokščių montavimą, montuoja vartus, langus ir duris, lietaus sistemas, kaminų indėklus ir t.t.
Tarp statybinių medžiagų gamintojų kompanija dažniausiai renkasi kokybiškas Vokietijos kompanijų medžiagas. UAB „Oderenos statyba“ yra užsitikrinusi patikimo subrangovo ir partnerio vardą tarp tokių bendrovių kaip UAB „YIT Kausta“, UAB „DAITON“, UAB „AVA Statyba“, UAB “INDEX”, UAB “Green group”, UAB “Genys” ir kt.
Mūsų objektai yra išsidėstę visoje Lietuvoje, bendrovė taip pat dirba  Baltarusijoje, Rusijoje, kaimyninėje Latvijoje bei kitose Europos šalyse. Vertiname pastovius klientus, tarp kurių galime didžiuotis pelnius pasitikėjimą: UAB „FUDO“, UAB „Kauno Žuvis“, UAB „AGARAS“, UAB „ORKOS“, UAB “Gribora”, UAB “Camargo”, UAB “TMT”, UAB “Sanitex”, UAB „Ekologika“, ŽŪB „Nematekas“ ir kt.

Klientai

Agaras
Baltservis
Camargo
Fudo
Kauno zuvis
Vilniaus prekyba
Vipreka

logo

UAB „Oderenos statyba“ specializuojasi pramoninių ir komercinių pastatų statyboje ir jų rekonstravime.

Kontaktai

Ateities pl. 30A, 52163 Kaunas

(8 606) 11808

info@oderena.lt

I - V: 8:00 - 17:00